Den Bosch
Alle accommodaties
1 week
4 personen

Campings bij Den Bosch

Zin in een Nederlandse uitstapje dat cultuur, geschiedenis en familieplezier combineert? Een Capfun camping bij Den Bosch is de ideale bestemming voor uw volgende vakantie. Deze charmante stad, officieel bekend als 's-Hertogenbosch, is een waar juweel in Noord-Brabant en biedt een schat aan ervaringen voor alle leeftijden. Dwaal door de middeleeuwse straatjes, bewonder de majestueuze Sint-Janskathedraal of verken de pittoreske grachten tijdens een boottocht. Den Bosch is een levendige stad, bekend om zijn gezellige sfeer en de beroemde Bossche Bollen, heerlijke lokale lekkernijen die u niet mag missen. Het is het perfecte startpunt voor culturele en culinaire avonturen.

Verblijven op een Capfun camping in de buurt van Den Bosch betekent kiezen voor comfort en plezier voor het hele gezin. Onze campings zijn ontworpen om een complete vakantie-ervaring te bieden, met spectaculaire waterparken, spannende glijbanen en verwarmde zwembaden voor urenlang waterplezier, ongeacht het weer. Kinderen zullen dol zijn op onze kinderclubs en diverse animatie, terwijl ouders kunnen ontspannen en genieten van de rust van de omgeving. Een Capfun camping stelt u in staat om de schatten van Den Bosch te ontdekken en tegelijkertijd te genieten van ontspannende momenten en spelletjes in een veilige en gezellige omgeving. Het is de garantie voor een stressvrije vakantie, waar elk gezinslid zijn geluk vindt.

Naast Den Bosch barst de regio rond Enspijk van de activiteiten en bezienswaardigheden om te verkennen. Geniet van de omliggende natuur voor fietstochten langs de rivieren, ontdek pittoreske dorpjes of bezoek historische kastelen. Nederland staat bekend om zijn vlakke landschappen en fietsinfrastructuur, ideaal voor familie-uitstapjes. Of u nu van cultuur, natuur of spanning houdt, er is altijd iets te doen. Onze campings zijn ideaal gelegen zodat u gemakkelijk toegang heeft tot al deze wonderen, wat garant staat voor een vakantie vol ontdekkingen en onvergetelijke herinneringen. Bereid u voor op magische momenten met Capfun.




We hebben 5 campings bij Den Bosch (minder dan 50 km) :

5 campings bij Den Bosch (straal 50 km)

  • Vakantiepark De Rotonde, Vakantiepark Gelderland
  • Vakantiepark De Rotonde, Vakantiepark Gelderland
  • Vakantiepark De Rotonde, Vakantiepark Gelderland
  • Vakantiepark De Rotonde, Vakantiepark Gelderland
  • Vakantiepark De Rotonde, Vakantiepark Gelderland
8.6
Vakantiepark De Rotonde
Habana Top TV 4 personen
Vanaf 316 per week
point carte

De Rotonde – in Enspijk (22 km van Den Bosch)

Welkom op camping De Rotonde, uw ideale bestemming in Enspijk voor een onvergetelijke vakantie! 🌞 Geniet van een enorm waterpark met binnen- en buitenzwembaden, kleurrijke glijbanen en waterspellen voor alle leeftijden. Sensatiezoekers zullen dol zijn op het opblaasbare waterpark Wibit op het meer en de vele wateractiviteiten: kajakken, paddleboarden, vissen. 🚣‍♀️
Onze comfortabele stacaravans, sommige met uitzicht op het meer, bieden u een natuurlijke en ontspannen omgeving. Kinderen vermaken zich in de thematische speeltuinen (piraten, gigantische schommels) en met onze dynamische animatoren en mascottes. 🎢 Ontdek schuimparty's, sportieve en creatieve activiteiten.
Geniet van heerlijke maaltijden in het restaurant met uitzicht op het meer. 🍽️ Verken de omgeving op de fiets of bezoek het majestueuze kasteel Slot Loevestein en de charmante stad Den Bosch. 🏰 Camping De Rotonde staat garant voor plezier en ontspanning met het hele gezin! 🏕️
De mening van Jasmijn

De Rotonde is een vakantiepark omringd door water, dus aan waterpret geen gebrek met zowel een zwemvijver als een visvijver! En erg leuke en sportieve activiteit in het water! Verder ligt het vakantiepark op een zeer gunstige locatie in de Betuwe, met steden als Den Bosch en Utrecht binnen handbereik.


Pluspunten
  • Vlakbij het pittoreske dorpje Enspijk
  • Zwemmeer
  • Op 1km van de rivier Linge


  • Vakantiepark Groene Eiland, Vakantiepark Gelderland
  • Vakantiepark Groene Eiland, Vakantiepark Gelderland
  • Vakantiepark Groene Eiland, Vakantiepark Gelderland
  • Vakantiepark Groene Eiland, Vakantiepark Gelderland
  • Vakantiepark Groene Eiland, Vakantiepark Gelderland
8.9
Vakantiepark Groene Eiland
Sun TV 4/6 personen
Vanaf 316 per week
point carte

Groene Eiland – in Appeltern (24 km van Den Bosch)

Ontdek camping Groene Eiland in Appeltern, een waar paradijs voor uw gezinsvakantie 🌿. Gelegen aan een prachtig meer, biedt deze camping een uitzonderlijke natuurlijke omgeving met veel groene staanplaatsen en prachtige zandstranden 🏖️. Geniet van een veelvoud aan watersportactiviteiten 🏊: bananenboot, paddleboarden, waterspellen en verfrissende zwempartijen. Kinderen zullen dol zijn op de speeltuinen 🎢 (glijbanen, springkussen, trampoline) en de animatie 🥳 met mascottes en schuimparty's. Verblijf in comfortabele stacaravans met uitzicht op het water of op ruime staanplaatsen 🏕️. Een restaurant en bar heten u welkom voor culinaire momenten. Groene Eiland staat garant voor een actieve en onvergetelijke vakantie aan het water.
De mening van Jasmijn

Capfun Het Groene Eiland is super tof park omdat het is gelegen op een schiereiland. Omgeven door water, is dit park ideaal voor watersportliefhebbers, er is zelfs een waterskischool waar je kunt waterskiën, wakeboarden of banaanvaren! Rondom het park kan je genieten van het zandstrand en de vele speeltuinen.

Pluspunten
  • Watersport verhuur
  • Paviljoen met springkussen
  • Wandelroutes vanaf de camping


  • Vakantiepark Rakelbos, Vakantiepark Brabant
  • Vakantiepark Rakelbos, Vakantiepark Brabant
  • Vakantiepark Rakelbos, Vakantiepark Brabant
  • Vakantiepark Rakelbos, Vakantiepark Brabant
  • Vakantiepark Rakelbos, Vakantiepark Brabant
8.5
Vakantiepark Rakelbos
Habana Top Presta 4 personen
Vanaf 348 per week
point carte

Rakelbos – in Westelbeers (28 km van Den Bosch)

Welkom op camping Rakelbos in Westelbeers! 🏕️ Geniet van een onvergetelijke familievakantie midden in de natuur. Ons enorme waterpark 🏊 met binnen- en buitenbaden, reuzenglijbanen en thematische waterspellen garandeert urenlang plezier. Kinderen zullen dol zijn op de vele speeltuinen 🎢 (kasteel, opblaasbare structuren, pumptrack, tokkelbaan) en de diverse animaties 🥳 (schuim, creatief, mascottes, shows). Ontspan aan het meer 🌿, ga vissen 🎣 of verken de omgeving per fiets 🚲. Ontdek ook nabijgelegen attracties zoals Efteling, Safaripark Beekse Bergen, Tilburg en Eindhoven. Een memorabel verblijf wacht op u! 👨‍👩‍👧‍👦
De mening van Jasmijn

Capfun Rakelbos is een kindvriendelijk vakantiepark die ruim op is gezet. Het bevindt zich in een bosrijke omgeving. Het vakantiepark heeft veel speelgelegenheid voor de kinderen zoals speeltuinen, een waterpark en toffe glijbanen.

Pluspunten
  • Op slechts 20km van Tilburg en Eindhoven
  • Waterpark & glijbanen inbegrepen
  • Animatie tijdens aangegeven periodes inbegrepen


  • Vakantiepark de Wondermolen, Vakantiepark Brabant
  • Vakantiepark de Wondermolen, Vakantiepark Brabant
  • Vakantiepark de Wondermolen, Vakantiepark Brabant
  • Vakantiepark de Wondermolen, Vakantiepark Brabant
  • Vakantiepark de Wondermolen, Vakantiepark Brabant
8.9
Vakantiepark de Wondermolen
Habana Top Presta 4 personen
Vanaf 401 per week
point carte

de Wondermolen – in Molenschot (31 km van Den Bosch)

Welkom op camping de Wondermolen! 🏕️ Ideaal gelegen in Molenschot, belooft deze Capfun camping een onvergetelijke vakantie voor het hele gezin. Duik in een enorm waterpark 🏊 met verwarmde buiten- en binnenzwembaden, reuzenglijbanen en leuke waterspellen, inclusief een meeslepende onderwaterattractie. Kinderen zullen dol zijn op de thematische speeltuinen 🎢 (piratenschip, trampoline, pumptrack, tokkelbaan) en de kleurrijke minigolf. Geniet van heerlijke maaltijden in restaurant Kids Wonderland 🍽️ en neem deel aan de gevarieerde animatie (schuimparty, shows). Onze comfortabele stacaravans 🏡 met terras wachten op u. Verken de omgeving: attractiepark De Efteling, Safaripark Beekse Bergen, en de charmante steden Tilburg en Breda zijn vlakbij. Een vakantie vol avontuur en plezier gegarandeerd! 🌞
De mening van Jasmijn

De Wondermolen is een vakantiepark met geweldige zwembaden en glijbanen. Het hele gezin zal zich vermaken in het waterpark. Op het park vind je daarnaast de fantastische en enorm grote binnenspeeltuin Kids Wonderland, waar onze gasten gratis toegang tot hebben! 

Pluspunten
  • Animatie tijdens aangegeven periodes inbegrepen
  • Op 25 min van Sprookjespark de Efteling
  • Dichtbij het Nationaal park De Biesbosch


  • Vakantiepark Ponderosa, Vakantiepark Brabant
  • Vakantiepark Ponderosa, Vakantiepark Brabant
  • Vakantiepark Ponderosa, Vakantiepark Brabant
  • Vakantiepark Ponderosa, Vakantiepark Brabant
  • Vakantiepark Ponderosa, Vakantiepark Brabant
8.4
Vakantiepark Ponderosa
Habana Top Presta 4 personen
Vanaf 333 per week
point carte

Ponderosa – in Ulicoten (38 km van Den Bosch)

Ontdek camping Ponderosa, een ideale bestemming voor gezinsvakanties in Ulicoten, Nederland. 🏕️ Geniet van een uitzonderlijk waterpark 🏊 met tal van kleurrijke glijbanen 🎢, buitenzwembaden en een verwarmd binnenzwembad voor elk seizoen. Kinderen vermaken zich op de enorme themaspeeltuinen (piraten, boot) 🎠, de pumptrack 🚴‍♂️ of tijdens animaties zoals het schuimfeest 🎉 en poppenkastvoorstellingen. Ontspan in de hangmatten 🌿 of geniet van een maaltijd in het restaurant 🍽️. Multisportterreinen, jeu de boules en tafeltennis zijn beschikbaar voor de actievelingen. Huur een fiets 🚲 om de omgeving te verkennen. Bezoek Tilburg, Breda, de Efteling of Safaripark Beekse Bergen in de buurt. Camping Ponderosa belooft onvergetelijke herinneringen voor het hele gezin. 👨‍👩‍👧‍👦
De mening van Jasmijn

Ponderosa is een gezellige vakantiepark in het bourgondische Brabant met een heerlijke relaxte sfeer. De ideale plek voor een ontspannen familie vakantie waar je heerlijk kan genieten van de omgeving maar ook dicht bij attractieparken zoals de Efteling, Bobbejaanland en de Beeksebergen.

Pluspunten
  • Op 20 min van Breda
  • Waterpark & glijbanen inbegrepen
  • Animatie tijdens aangegeven periodes inbegrepen


Veelgestelde vragen

Wat zijn de belangrijkste bezienswaardigheden in Den Bosch?
In Den Bosch mag u de Sint-Janskathedraal, een gotisch meesterwerk, niet missen en verken de Binnendieze grachten per boot. De Markt van Den Bosch is ook een levendige plek.
Zijn er activiteiten voor kinderen in de buurt van Den Bosch?
Ja, naast de waterparken van onze Capfun campings biedt de regio attractieparken zoals de Efteling in de buurt, evenals interactieve musea en kinderboerderijen.
Wat is de beste tijd om Den Bosch en omgeving te bezoeken?
De lente en zomer zijn ideaal om volop te genieten van buitenactiviteiten en de levendige terrassen van Den Bosch. Het klimaat is mild en de dagen zijn lang.
Waar kan ik gezinsvriendelijke accommodatie vinden in de buurt van Den Bosch?
Capfun biedt verschillende gezinsvriendelijke campings met comfortabele stacaravans en ruime staanplaatsen, allemaal op redelijke afstand van Den Bosch, perfect voor een geslaagde vakantie.
Kun je een babykit huren op camping Groene Eiland?

Ja, een babykit is te huur op camping Groene Eiland om uw verblijf te vergemakkelijken. Het tarief is 12,00 € in het laagseizoen en 34,00 € in het hoogseizoen.

Wat is de reputatie van Camping Rakelbos volgens de klanten?

Camping Rakelbos geniet een uitstekende reputatie bij zijn vakantiegangers, met een klantbeoordeling van 9.0/10 op basis van 184 geverifieerde beoordelingen. Bovendien wil 96% van onze klanten van deze camping opnieuw met Capfun op vakantie, wat getuigt van hun grote tevredenheid.

Zijn huisdieren toegestaan in de accommodaties van Groene Eiland?

Ja, huisdieren zijn toegestaan in de accommodaties van Groene Eiland, tegen een toeslag (35 euro per week in het laagseizoen en 42 euro per week in het hoogseizoen), aangelijnd en gevaccineerd. De limiet is 2 dieren per accommodatie. Let op, honden van de 1e en 2e categorie zijn verboden.

Heeft Capfun prijzen of onderscheidingen ontvangen?

Ja, Capfun heeft verschillende belangrijke onderscheidingen ontvangen:

  • Capfun verkozen tot Merk van het Jaar 2026 door consumenten (meer informatie).
  • Capfun Travel d'OR 2025, ter beloning van toerismebedrijven (meer informatie).
  • Beste Merk in de categorie Campings van de ranglijst van Beste Merken van het tijdschrift Capital gedurende vier opeenvolgende jaren (2022, 2023, 2024 en 2025) (meer informatie).
Wat is de Topissime-reeks?

De Topissime-reeks vertegenwoordigt de mooiste stacaravans van Capfun. Deze omvat:

  • De Max 4: grote stacaravans voor 4 personen met 2 slaapkamers en 2 badkamers.
  • De Max 6: grote stacaravans voor 6 personen met 3 slaapkamers en 2 badkamers.

Alle zijn uitgerust met de Top Presta-optie (vaatwasser, televisie inbegrepen en airconditioning) en bevinden zich over het algemeen op zeer mooie plekken op de camping. U kunt er ook enkele grote, zeer goed uitgeruste chalets vinden.

Is camping Groene Eiland rustig voor gezinnen?

Ja, camping Groene Eiland is geclassificeerd met een 'groene fun dose', wat aangeeft dat het een rustige camping is. Het is dus ideaal voor gezinnen die op zoek zijn naar rust en ontspanning tijdens hun vakantie.

Zijn de Top TV accommodaties voorzien van airconditioning?

Nee, de Top TV accommodaties beschikken niet over airconditioning. Alleen de accommodaties met de optie Top Presta zijn uitgerust met airconditioning.

Wat is een Clico stacaravan?
Mascotte et enfants souriants sur l'aire de jeux au camping CAPFUN Rakelbos  Westelbeers.

De Clicos stacaravans zijn een exclusiviteit van Capfun, behorend tot de Premium-reeks. Het zijn stacaravans voor 4 personen met een superieur design en uitrustingsniveau, specifiek ontwikkeld volgens de specificaties van het merk.