Abdij van Villelongue
Alle accommodaties
1 week
4 personen

Campings bij Abdij van Villelongue

Welkom in de prachtige regio Aude, waar geschiedenis en natuur samenkomen voor een onvergetelijke vakantie. In het hart van dit landschap staat de Abdij van Villelongue, een cisterciënzer juweel gelegen in Saint-Martin-le-Vieil. Deze abdij, gesticht in de 12e eeuw, is een indrukwekkend bewijs van middeleeuwse architectuur en het monastieke leven. De overblijfselen, met name de kloostergang en de abdijkerk, nodigen uit tot een serene en contemplatieve wandeling, ver weg van de dagelijkse drukte. Het is een fascinerende duik in het verleden, ideaal voor liefhebbers van geschiedenis en oude stenen.

Kiezen voor een Capfun camping nabij de Abdij van Villelongue betekent verzekerd zijn van een geslaagde familievakantie, die culturele ontdekking combineert met ontspanning. Onze campings zijn ontworpen om het beste van entertainment te bieden met sensationele waterparken, glijbanen voor alle leeftijden en diverse animatie. Na een dag vol verkenning van lokale schatten, is er niets beter dan afkoelen in onze zwembaden of deelnemen aan de activiteiten die door onze dynamische teams worden aangeboden. Het is de perfecte plek om kostbare herinneringen te creëren met uw kinderen, in een veilige en vriendelijke omgeving.

De regio rond Rustiques en de Abdij van Villelongue zit boordevol activiteiten voor het hele gezin. Naast een bezoek aan de abdij kunt u de charmante omliggende dorpjes verkennen, wandelen langs het Canal du Midi, dat op de UNESCO Werelderfgoedlijst staat, of de beroemde Katharenkastelen ontdekken. Natuurliefhebbers zullen genieten van wandelingen en fietstochten door het platteland van de Aude, terwijl fijnproevers zich tegoed doen aan lokale specialiteiten. Een verblijf op een Capfun camping biedt u de vrijheid om deze regio, rijk aan erfgoed en landschappen, te ontdekken, terwijl u geniet van comfort en kwaliteitsdiensten.




We hebben 1 camping bij Abdij van Villelongue (minder dan 50 km) :

  • Commanderie – in Rustiques (20 km van Abdij van Villelongue)

1 camping bij Abdij van Villelongue (straal 50 km)

  • Vakantiepark Commanderie, Vakantiepark Languedoc Roussillon
  • Vakantiepark Commanderie, Vakantiepark Languedoc Roussillon
  • Vakantiepark Commanderie, Vakantiepark Languedoc Roussillon
  • Vakantiepark Commanderie, Vakantiepark Languedoc Roussillon
  • Vakantiepark Commanderie, Vakantiepark Languedoc Roussillon
Vakantiepark Commanderie
Habana Top Presta 4 personen
Vanaf 273 per week
point carte

Commanderie – in Rustiques (20 km van Abdij van Villelongue)

Op Camping Commanderie in Rustiques beleeft u een onvergetelijke vakantie in Occitani! 🌞 Geniet van een uitzonderlijk waterpark 🏊 met reuzenglijbanen, diverse zwembaden en waterspeeltuinen voor alle leeftijden. Onze moderne en comfortabele stacaravans 🏕️, sommige van hout met schaduwrijk terras, liggen in een groene omgeving. Kinderen zullen dol zijn op onze themaspeeltuinen (kasteel, Vikingschip, koets) en animatie met onze mascotte. Een multisportterrein en een biljartruimte zijn ook beschikbaar. Geniet van heerlijke maaltijden in het buitenrestaurant. Verken de omgeving: de majestueuze Cit de Carcassonne (UNESCO), het Canal du Midi (op 2 km) en Chteau l'Amiral. Fietstochten zijn mogelijk, met een huuraanbod. Klantbeoordeling: 8.4/10.
De mening van Jasmijn

Een kleinschalig familiepark zoals ik ze graag heb! In het hart van het Katharenland, op slechts 10 minuten van Carcassonne, geniet je hier van rust, natuur en een prachtig verwarmd zwembad. De ideale plek om kastelen, meren en grotten te verkennen. En mijn tip: vraag naar de gratis fietsen voor het weekend – perfect voor een mooie tocht!

Pluspunten
  • Op 2 km afstand van het Canal du Midi.
  • Op 15 mn van de beroemde stad Carcassone
  • Op 30 minuten afstand van de Grotte de Limousis.


Veelgestelde vragen

Wat is er te doen bij de Abdij van Villelongue?
U kunt de overblijfselen van de abdij bezoeken, waaronder de kloostergang en de abdijkerk, en u onderdompelen in de cisterciënzer geschiedenis in een vredige en meditatieve omgeving.
Welke bezienswaardigheden liggen er in de buurt van de Abdij van Villelongue?
In de buurt vindt u het Canal du Midi, de Katharenkastelen en charmante dorpjes in de Aude, die tal van mogelijkheden bieden voor culturele en natuurlijke ontdekkingen.
Wat is de beste periode om de regio te bezoeken?
De lente en de herfst zijn ideaal om de regio te bezoeken, met aangename temperaturen en een gematigde toeristische drukte, maar de zomer is perfect om te genieten van wateractiviteiten op de camping.
Waar kunt u verblijven om de Abdij van Villelongue te bezoeken?
Een verblijf op een Capfun camping in de buurt stelt u in staat om de ontdekking van de abdij te combineren met een complete familievakantie, inclusief zwembaden en animatie voor iedereen.
Is Capfun een Frans bedrijf?

Ja, Capfun is een Frans familiebedrijf. De familie Hou, eigenaar van het merk, heeft de grootste groep in de sector in Frankrijk opgebouwd en bezit nu meer dan 220 campings in heel Europa, zoals Le Monde heeft benadrukt.

Wat is de filosofie van Capfun voor campingvakanties?

De filosofie van Capfun is om memorabele familievakanties te creren. Het merk staat bekend om zijn familiecampings, zijn innovatieve waterparken en zijn infrastructuren speciaal voor kinderen, alles omhuld met marketing gericht op de jongsten. Het doel is om leuke en gezellige verblijven aan te bieden.

Heeft Capfun prijzen ontvangen voor zijn servicekwaliteit?

Ja, Capfun is beloond voor de kwaliteit van zijn service. Het is vier jaar op rij verkozen tot Beste Merk in de categorie Campings van het tijdschrift Capital: 2022, 2023, 2024 en 2025. Deze onderscheiding is gebaseerd op de evaluatie van de klanttevredenheid.

Wat is de Travel d'Or die Capfun heeft ontvangen?

De Travel d'Or is een prestigieuze prijs die jaarlijks wordt toegekend aan bedrijven in de toeristische sector. In 2025 werd Capfun geerd met deze onderscheiding voor de campingsector, als erkenning voor zijn bekendheid, creativiteit en betrokkenheid.

Is Capfun het favoriete merk van de Fransen voor campings?

Ja, Capfun is het favoriete merk van de Fransen in de categorie campings, met een uitstekende score volgens de ranglijst van Capital. Deze erkenning getuigt van het vertrouwen en de tevredenheid van vakantiegangers ten opzichte van het merk.

Hoe waarborgt Capfun de kwaliteit van zijn campings?

Het recept van Capfun om de kwaliteit te waarborgen is het opkopen van terreinen, het installeren van stacaravans, speeltoestellen en gigantische waterparken. Bovendien omhult het merk dit alles met marketing die specifiek gericht is op kinderen, waardoor een complete en vermakelijke vakantie-ervaring voor het hele gezin wordt gegarandeerd.

Hoe is de toegang tot de camping?

Camping La Commanderie ligt in Rustiques, een locatie die een gemakkelijke toegang biedt. De nabijheid van Carcassonne (10 minuten) en het Canal du Midi (2 km) maakt de camping zeer toegankelijk voor vakantiegangers.

Zijn de animaties het hele seizoen beschikbaar?

De animaties van de camping worden aangeboden tijdens het hoogseizoen, specifiek van maandag 6 juli tot vrijdag 28 augustus 2026. Voor periodes buiten het seizoen, gelieve de campingfiche te raadplegen of direct contact met hen op te nemen.