Lac de Ribou
Alle accommodaties
1 week
4 personen

Campings bij Lac de Ribou

Welkom voor een gedenkwaardige vakantie midden in de natuur, dicht bij het prachtige Lac de Ribou. Dit zoetwaterjuweel, gelegen in de regio Pays de la Loire, biedt een idyllische omgeving om met het gezin tot rust te komen. Of u nu houdt van luieren aan het water, picknicken in het groen of rustgevende wandelingen, Lac de Ribou is de perfecte plek om even te ontsnappen aan de dagelijkse routine. De natuurlijke schoonheid en serene sfeer maken het een bevoorrechte bestemming voor iedereen die zich wil herenigen met de natuur.

Kiezen voor een Capfun camping bij Lac de Ribou betekent de belofte van een geslaagde vakantie. Onze campings zijn ontworpen voor het geluk van het hele gezin, met sensationele waterparken, animatie voor alle leeftijden en comfortabele accommodaties. Na een dag de oevers van het meer te hebben verkend of te hebben genoten van waterplezier, keert u terug naar het comfort en de gezelligheid van uw camping. Het is de ideale oplossing om de rust van de natuur te combineren met de dynamiek van onze faciliteiten, wat zorgt voor kostbare herinneringen voor zowel kinderen als ouders.

De regio rond Lac de Ribou barst van de activiteiten en bezienswaardigheden. Naast het waterplezier dat het meer zelf biedt (vissen, kanoën, waterfietsen), kunt u de charmante omliggende dorpjes verkennen, wandelen over de wandelpaden of historische bezienswaardigheden bezoeken. De nabijheid van Les Epesses, bekend om zijn themapark, voegt een extra dimensie toe aan uw vakantie, met dagen vol emotie en ontdekkingen. Of u nu op zoek bent naar avontuur, ontspanning of cultuur, deze regio heeft het allemaal en belooft een onvergetelijk verblijf.




We hebben 3 campings bij Lac de Ribou (minder dan 50 km) :

3 campings bij Lac de Ribou (straal 50 km)

  • Vakantiepark Lac de Ribou, Vakantiepark Loirestreek
  • Vakantiepark Lac de Ribou, Vakantiepark Loirestreek
  • Vakantiepark Lac de Ribou, Vakantiepark Loirestreek
  • Vakantiepark Lac de Ribou, Vakantiepark Loirestreek
  • Vakantiepark Lac de Ribou, Vakantiepark Loirestreek
8.6
Vakantiepark Lac de Ribou
Habana Top Presta 4 personen
Vanaf 259 per week
point carte

Lac de Ribou – in Cholet (6 km van Lac de Ribou)

Ontdek camping Lac de Ribou in Cholet (49), een ideale plek voor een familievakantie 🏕️. Geniet van een enorm waterpark 🏊 met talrijke glijbanen 🎢 en zwembaden, zowel binnen als buiten, voor urenlang plezier. Kinderen zullen dol zijn op de thematische speeltuinen (kasteel, boot, vliegtuig) en de pumptrackbaan 🚲. Onze comfortabele stacaravans 🌿 bieden terrassen met uitzicht op het meer of de natuur. De camping biedt diverse animaties 🎭 voor alle leeftijden: mascottes, shows, schuimparty's, yoga en sportactiviteiten (jeu de boules, multisport). Ontspan in de gezellige bar 🍹. Verken de omgeving met het beroemde Puy du Fou op 25 km en het majestueuze Chteau d'Angers. De perfecte setting voor onvergetelijke herinneringen!
De mening van Jasmijn

Dit vakantiepark ligt op slechts 30 minuten van het bekende themapark Puy du Fou. Het park ligt midden op het groen en heeft een mooi uitzicht op het meer. Geniet van een vakantie op het platteland met animatie van hoge kwaliteit en een groot waterpark.

Pluspunten
  • Aan een meer
  • Op 25km van de Puy du Fou
  • Op 60km van Saumur


  • Vakantiepark Breteche, Vakantiepark Loirestreek
  • Vakantiepark Breteche, Vakantiepark Loirestreek
  • Vakantiepark Breteche, Vakantiepark Loirestreek
  • Vakantiepark Breteche, Vakantiepark Loirestreek
  • Vakantiepark Breteche, Vakantiepark Loirestreek
Vakantiepark Breteche
Habana Top TV 4 personen
Vanaf 402 per week
point carte

Breteche – in Les Epesses (22 km van Lac de Ribou)

Ontdek camping Breteche, uw ideale bestemming voor een onvergetelijke vakantie in de Vende! 🌿 Op slechts 5 km van Puy du Fou 🎢, dompelt onze camping u onder in de natuur met zijn rustige meer, perfect om te vissen of joggen. Geniet van een groot buitenzwembad 🏊 met zwembanen en een peuterbad voor het hele gezin. Kinderen vermaken zich op onze themaspeeltuinen en springkastelen, terwijl volwassenen het multisportterrein en jeu de boules waarderen. ⚽️🎾 Kies uit onze comfortabele stacaravans, traditionele gtes of safaritenten. Animatie en mascottes zorgen voor vrolijke momenten. 🥳 Camping Breteche staat garant voor memorabele herinneringen nabij Les Epesses.
De mening van Jasmijn

Vanaf het park kan het verrassende coulisselandschap van de Vendée worden ontdekt. Het vakantiepark is erg rustig en bosrijk. Hij is geliefd bij vissers en mensen die dol zijn op historie. Puy du Fou ligt op slechts 5 minuten afstand!

Pluspunten
  • Op slechts 5 km van Puy du Fou
  • Aan de rand van een meer
  • Springkastelen
Tripadvisor Travellers' Choice 2026Tripadvisor Travellers' Choice 2026


Introductie Aanbieding
  • Vakantiepark Montsabert, Vakantiepark Loirestreek
  • Vakantiepark Montsabert, Vakantiepark Loirestreek
  • Vakantiepark Montsabert, Vakantiepark Loirestreek
  • Vakantiepark Montsabert, Vakantiepark Loirestreek
  • Vakantiepark Montsabert, Vakantiepark Loirestreek
Vakantiepark Montsabert
Habana Top Presta 4 personen
Vanaf 273 per week
point carte

Montsabert – in Coutures (50 km van Lac de Ribou)

Welkom op camping Montsabert! 🏕️ Ideaal gelegen in Coutures, belooft onze camping een onvergetelijke vakantie voor het hele gezin. Duik in ons uitgestrekte waterpark 🏊 met buitenzwembaden en talrijke gigantische waterglijbanen voor gegarandeerde sensatie. Kinderen zullen dol zijn op onze 🎢 diverse speeltuinen: themakasteel, gigantische net-trampoline, indoorruimte en klimparcours. Geniet van onze comfortabele stacaravans 🏡 met terras voor ontspannende momenten. Feestelijke animaties 🎉, sportvelden (tennis, petanque, volleybal) en een gezellige bar maken uw verblijf compleet. Verken de schatten van Anjou: het majestueuze Chteau de Saumur, de historische stad Angers, het Bioparc de Dou-la-Fontaine en de Abdij van Fontevraud liggen vlakbij. 🌿 Een actieve en ontspannen vakantie wacht op u!
De mening van Jasmijn

Prachtige omgeving met veel bomen midden in de velden! Er is veel vermaak voor kinderen en volwassenen. Veel faciliteiten voor kinderen: trampoline in de bomen, springkussens zowel binnen als buiten, glijbanen enz. Hier kun je genieten van een vakantie met afwisseling

Pluspunten
  • Een overdekt semi-Olympisch zwembad van 25 meter
  • Een gigantische trampoline tussen de bomen
  • Een tokkelbaan van 40 meter


Veelgestelde vragen

Welke activiteiten zijn er te doen bij Lac de Ribou en in de omgeving?
Bij Lac de Ribou kunt u vissen, kanoën, waterfietsen en zwemmen in de toegestane zones. De omgeving biedt wandelpaden, fietspaden en de nabijheid van belangrijke toeristische trekpleisters zoals de Puy du Fou.
Zijn er stranden of ingerichte zwemgebieden bij Lac de Ribou?
Lac de Ribou heeft zones die geschikt zijn om te zwemmen en te ontspannen. Het is raadzaam om de lokale informatie te controleren voor bewaakte stranden en toegangsvoorwaarden.
Wat is de beste periode om Lac de Ribou en de regio te bezoeken?
De beste periode om Lac de Ribou en de regio te bezoeken is van de lente tot de herfst, wanneer het weer aangenaam is voor buitenactiviteiten en de campings volledig operationeel zijn.
Welk type Capfun accommodatie is beschikbaar bij Lac de Ribou?
Capfun biedt een verscheidenheid aan accommodaties bij Lac de Ribou, variërend van comfortabele stacaravans tot traditionele kampeerplaatsen, geschikt voor alle wensen en budgetten voor een familievakantie.
Hoe zijn de klantbeoordelingen over Camping Lac de Ribou?

De klantbeoordelingen zijn zeer positief! Camping Lac de Ribou behaalt een uitstekende score van 8.8/10 op basis van 6.164 geverifieerde beoordelingen. 93% van onze klanten van deze camping wil terug met Capfun. Vakantiegangers benadrukken een uitzonderlijke omgeving, een warm welkom, de netheid van de camping en de kwaliteit van de infrastructuren, met name het waterpark en de animaties.

Wat is de onderscheiding 'Meilleure Enseigne Capital' voor Capfun?

Capfun is vier opeenvolgende jaren als nummer 1 geclassificeerd in de categorie Campings van het klassement van de Beste Merken van het tijdschrift Capital: 2022, 2023, 2024 en 2025. Deze onderscheiding is gebaseerd op een onderzoek onder duizenden consumenten die hun tevredenheid, de kwaliteit van de service, de professionaliteit van de teams en hun bereidheid om het merk aan te bevelen, beoordelen. Het is een bewijs van het vertrouwen dat vakantiegangers in Capfun stellen.

Is de camping veilig voor kinderen?

Ja, de veiligheid van kinderen is een prioriteit. Klantbeoordelingen benadrukken dat ouders zich gerustgesteld voelen door de veiligheid van de camping, waardoor kinderen vriendjes kunnen maken en onbezorgd kunnen spelen in een familiale omgeving.

Zijn de 'Top TV'-accommodaties voorzien van airconditioning?

Nee, het is belangrijk op te merken dat de 'Top TV'-accommodaties geen airconditioning hebben. Als airconditioning een essentieel criterium voor u is, zult u moeten kiezen voor de accommodaties uit de 'Top Presta'-reeks die hiermee zijn uitgerust.

Hebben de stacaravans Habana Top Presta 4 personen een vriezer?

Ja, de stacaravans Habana Top Presta 4 personen zijn zeer goed uitgerust. Hun keuken omvat een koelkast met vriesvak, een vaatwasser, een magnetron, en ze beschikken ook over airconditioning en een televisie.

Is de stacaravan Mini Habana Duo Top TV 3 personen voorzien van airconditioning?

Nee, de stacaravan Mini Habana Duo Top TV 3 personen beschikt niet over airconditioning. Het is echter wel uitgerust met een televisie en een vaatwasser, en biedt 2 slaapkamers voor een capaciteit van 3 personen.

Wat is een geschakelde stacaravan 2x3 personen?

Een geschakelde stacaravan 2x3 personen is een accommodatieoplossing die twee families of groepen van 3 personen in aangrenzende accommodaties laat verblijven, wat zowel nabijheid als privacy biedt.

Zijn de stacaravans voorzien van dekens en kussens?

Ja, voor uw comfort zijn alle vermelde stacaravans (Moon TV, Mini Habana Duo Top TV, Mini Habana Top TV, Habana Top TV, Habana TV, Habana Top Presta, Sun clim TV, Sun Top TV, Sun + TV) voorzien van dekens en kussens in de slaapkamers.