Recreatieplas Bussloo
Alle accommodaties
1 week
4 personen

Campings bij Recreatieplas Bussloo

Zin in een ontsnapping en quality time met het gezin? De Recreatieplas Bussloo, een prachtig recreatiemeer nabij Doornspijk, is de ideale bestemming voor uw volgende vakantie. Dit uitgestrekte water biedt een idyllische omgeving om te ontspannen, te zwemmen en een veelheid aan wateractiviteiten te beoefenen. Of u nu houdt van luieren op het zandstrand, suppen, zeilen of gewoon een rustgevende wandeling langs de oevers, Bussloo zal aan al uw verwachtingen voldoen. Kinderen zullen dol zijn op de speeltuinen en groene ruimtes om veilig te rennen en te spelen. Het is de perfecte plek om memorabele buitenherinneringen te creëren.

Verblijven op een Capfun camping nabij Recreatieplas Bussloo betekent kiezen voor vrijheid en comfort tijdens uw vakantie. Onze campings zijn ontworpen om een complete familie-ervaring te bieden, met comfortabele accommodaties, sensationele waterparken en een veelheid aan animatie voor alle leeftijden. Na een dag vol ontdekkingen aan het meer, zult u genieten van de gezelligheid van uw camping, van onze verwarmde zwembaden en waterglijbanen. Dit is de perfecte gelegenheid om de geneugten van de natuur te combineren met het plezier van kamperen, alles in een warme en ontspannen sfeer. Onze teams staan klaar om uw verblijf onvergetelijk te maken.

De regio rond Doornspijk en Recreatieplas Bussloo barst van de activiteiten en bezienswaardigheden om te verkennen. Naast het waterplezier van het meer, kunt u fietsen of wandelen door de prachtige landschappen van Gelderland. Ontdek de charmante omliggende dorpen, bezoek historische kastelen of verken de nabijgelegen natuurparken. Golfliefhebbers zullen ook hun geluk vinden met kwaliteitsvolle golfbanen. Mis niet de kans om lokale specialiteiten te proeven in de pittoreske restaurants. Een campingverblijf nabij Recreatieplas Bussloo met Capfun belooft een dynamische en verkwikkende vakantie voor het hele gezin, waar elke dag nieuwe avonturen en ontdekkingen brengt.




We hebben 6 campings bij Recreatieplas Bussloo (minder dan 50 km) :

6 campings bij Recreatieplas Bussloo (straal 50 km)

  • Vakantiepark IJsselstrand, Vakantiepark Gelderland
  • Vakantiepark IJsselstrand, Vakantiepark Gelderland
  • Vakantiepark IJsselstrand, Vakantiepark Gelderland
  • Vakantiepark IJsselstrand, Vakantiepark Gelderland
  • Vakantiepark IJsselstrand, Vakantiepark Gelderland
8.3
Vakantiepark IJsselstrand
Habana Top Presta 4 personen
Vanaf 333 per week
point carte

IJsselstrand – in Doesburg (19 km van Recreatieplas Bussloo)

Aan het water belooft camping IJsselstrand een onvergetelijke vakantie! 🌞 Geniet van een enorm waterpark met buitenzwembaden, gigantische glijbanen, een overdekt peuterbad en jacuzzi. Kinderen zullen dol zijn op de thematische speeltuinen (kasteel, ooievaar, Vikingschip) en de binnenspeeltuin voor plezier bij elk weer. 🎢
Ontspan op het zandstrand 🏖️ of verken de omgeving per fiets 🚴. Diverse animaties (schuimparty, kleurenpoedergevecht) en shows betoveren het hele gezin. Geniet van een maaltijd in het restaurant of een drankje aan de bar met uitzicht op de jachthaven. 🍹 Ontdek de charmante steden Doesburg, Zutphen en Arnhem in de buurt. 🌿 Camping IJsselstrand, de perfecte ontsnapping voor memorabele herinneringen! 🏕️
De mening van Jasmijn

IJsselstrand is een zeer groot vakantiepark gelegen aan de rivier met een prachtige omgeving. Het park ligt vlak bij de steden Doesburg en Arnhem voor een leuk dagje weg in de stad of naar de dierentuin! Op het park zelf is er ook genoeg te beleven, maak gebruik van het waterpark of één van de speeltuinen. Voor natuurliefhebbers is dit het ideale vakantiepark. Er zijn vele fiets- en wandelmogelijkheden in de omgeving en vissers hoeven het park zelfs niet af, de hengel kan op het park worden uitgegooid.

Pluspunten
  • Gelegen in Doesburg bij Arnhem
  • Directe toegang tot de rivier
  • Waterpark en glijbanen inbegrepen


  • Vakantiepark De Scheepsbel, Vakantiepark Gelderland
  • Vakantiepark De Scheepsbel, Vakantiepark Gelderland
  • Vakantiepark De Scheepsbel, Vakantiepark Gelderland
  • Vakantiepark De Scheepsbel, Vakantiepark Gelderland
  • Vakantiepark De Scheepsbel, Vakantiepark Gelderland
9
Vakantiepark De Scheepsbel
Habana Top Presta 4 personen
Vanaf 367 per week
point carte

De Scheepsbel – in Doornspijk (27 km van Recreatieplas Bussloo)

Welkom op camping De Scheepsbel, uw ideale bestemming voor een onvergetelijke familievakantie in Nederland! 🏕️ Geniet van een prachtig waterpark met grote buitenzwembaden en een ongelooflijke overdekte waterspeeltuin 🏊, compleet met talrijke glijbanen 🎢 voor urenlang plezier, ongeacht het weer. Kinderen zullen dol zijn op onze thema-speeltuinen (kasteel, boot, onderzeer, skelterbaan) en creatieve animaties 🎨. Verblijf in onze moderne en ruime stacaravans 🏡 met terras, omgeven door groen 🌿. Ontdek de natuur van de Veluwe, bezoek het charmante Zwolle of het Dolfinarium in Harderwijk 🐬. Met sportactiviteiten en een gezellig restaurant 🍽️ belooft De Scheepsbel ontspanning en vermaak voor iedereen.
De mening van Jasmijn

Vakantiepark de Scheepsbel bevindt zich midden in de Veluwe. Je kunt hier fijn wandelen en genieten van de natuur. Het park wordt namelijk omringd door bossen, heide en een zandverstuiving met dieren. Daarnaast heeft De Scheepsbel een mooie indoorspeeltuin. Ook heeft de Scheepsbel 2 nieuwe zwembaden van in totaal 490 m2. Dat is twee keer zo groot als voorheen! 

Pluspunten
  • Gelegen op De Veluwe
  • Gezellige indoorspeeltuin De Speelpiraat
  • Op nog geen 14 km van Walibi Holland


  • Vakantiepark Zeumersehof, Vakantiepark Gelderland
  • Vakantiepark Zeumersehof, Vakantiepark Gelderland
  • Vakantiepark Zeumersehof, Vakantiepark Gelderland
  • Vakantiepark Zeumersehof, Vakantiepark Gelderland
  • Vakantiepark Zeumersehof, Vakantiepark Gelderland
8.4
Vakantiepark Zeumersehof
Habana Top Presta 4 personen
Vanaf 317 per week
point carte

Zeumersehof – in Voorthuizen (28 km van Recreatieplas Bussloo)

Welkom op camping Zeumersehof 🏕️, uw ideale bestemming voor een familievakantie in Voorthuizen. Duik in ons geweldige waterpark 🏊 met buitenbaden, een overdekt zwembad, reuzenglijbanen en waterspellen. Kinderen zullen dol zijn op de piratenspeeltuin 🎢, trampolines en het springkasteel, en natuurlijk de schuimparty's en animatieshows 🎉.
Verblijf in onze comfortabele, moderne stacaravans 🏡 aan een rustig kanaal, omgeven door een groene natuurlijke omgeving 🌿. Verken de omgeving per fiets dankzij onze fietsverhuur of geniet van de tennis- en jeu-de-boulesbanen. Ontdek Paleis Het Loo in Apeldoorn, het Veluws Zandsculpturenfestijn en het Dolfinarium in de buurt. Op Zeumersehof is elke dag een nieuw avontuur! Klantbeoordeling: 8.6/10.
De mening van Jasmijn

De ligging van Zeumersehof is ideaal: je bent zo op de prachtige Veluwe. Er is een heel mooi waterpark met meerdere zwembaden waarvan twee overdekt en een super leuke waterspeeltuin voor de kleintjes. De kinderen zullen zich ook uren vermaken in het Carabouille speelkasteel en op de vele springkussens!

Pluspunten
  • Op 4 km het centrum van Voorthuizen
  • Animatie tijdens aangegeven periodes inbegrepen
  • Aan de rand van de Veluwe


  • Vakantiepark Heino, Vakantiepark Overijssel
  • Vakantiepark Heino, Vakantiepark Overijssel
  • Vakantiepark Heino, Vakantiepark Overijssel
  • Vakantiepark Heino, Vakantiepark Overijssel
  • Vakantiepark Heino, Vakantiepark Overijssel
8.4
Vakantiepark Heino
Habana Top TV 4 personen
Vanaf 309 per week
point carte

Heino – in Heino (31 km van Recreatieplas Bussloo)

Welkom op camping Heino, uw ideale bestemming voor een gezinsvakantie! 🌿 Geniet van ons uitzonderlijke waterpark met verwarmd binnenzwembad, glijbanen en waterspellen 🏊. Ontdek ook ons prachtige zandstrand aan een natuurlijke zwemvijver, perfect om af te koelen en plezier te hebben 🏖️. Kinderen zullen dol zijn op onze vele thematische speeltuinen, waaronder een piratenschip, gigantische springkussens en trampolines 🎢. Onze comfortabele stacaravans en lodgetenten met terras wachten op u voor een ontspannen nachtrust 🏡. Het animatieteam biedt diverse activiteiten: mascotte shows, creatieve workshops, color runs en schuimparty's 🥳. Huur een fiets om de omgeving van Heino te verkennen 🚲 of geniet van de jeu-de-boulesbaan en het volleybalveld. Een onvergetelijke vakantie wacht op u in Heino!
De mening van Jasmijn

Bij Capfun Heino kun je je uren vermaken bij de recreatieplas met zandstrand of op het springkussen! Is het weer wat minder? Dan zijn de overdekte speeltuin en het binnenzwembad met peuterbad ideaal! In de omgeving vind je het prachtige natuurgebied de Sallandse Heuvelrug én binnen 20 minuten ben je in het historisch centrum van Zwolle

Pluspunten
  • Overkapte speeltuin
  • Recreatieplas met zandstrand
  • Overdekt zwem- en peuterbad inbegrepen


  • Vakantiepark Eibernest, Vakantiepark Gelderland
  • Vakantiepark Eibernest, Vakantiepark Gelderland
  • Vakantiepark Eibernest, Vakantiepark Gelderland
  • Vakantiepark Eibernest, Vakantiepark Gelderland
  • Vakantiepark Eibernest, Vakantiepark Gelderland
8.6
Vakantiepark Eibernest
Habana Top Presta 4 personen
Vanaf 333 per week
point carte

Eibernest – in Eibergen (41 km van Recreatieplas Bussloo)

Ontdek camping Eibernest in Eibergen, een paradijs voor gezinsvakanties! 🌞 Geniet van een uitgestrekt waterpark met verwarmde binnen- en buitenbaden, reuzenglijbanen en waterspellen voor alle leeftijden. Kinderen zullen dol zijn op de enorme kasteel-speeltuin 🎢, de pumptrack en de gevarieerde animatie met mascottes en shows. Verblijf in onze comfortabele houten stacaravans met terras. Verken de omgeving: het biologische station Zwillbrock voor flamingo's, het charmante Winterswijk en het spoorwegmuseum. Een onvergetelijk verblijf wacht op u! 🏕️
De mening van Jasmijn

Vakantiepark Eibernest ligt tussen Eibergen en Groenlo. Het park heeft een rustige, landelijke ligging tussen de bomen. Een super magische speeltuin met het kasteel van carabouille en wat dacht je van onze nieuwe pumptrackbaan.  Het is een geweldige plek voor een familievakantie. Daarnaast kun je heerlijk komen zwemmen in het nieuwe overdekte zwem- en peuterbad.

Pluspunten
  • Waterpark en Glijbanen inbegrepen
  • Slechts 10min van Duitsland
  • Carabouille speeltuin


  • Vakantiepark Erkemederstrand, Vakantiepark Flevoland
  • Vakantiepark Erkemederstrand, Vakantiepark Flevoland
  • Vakantiepark Erkemederstrand, Vakantiepark Flevoland
  • Vakantiepark Erkemederstrand, Vakantiepark Flevoland
  • Vakantiepark Erkemederstrand, Vakantiepark Flevoland
8.3
Vakantiepark Erkemederstrand
Habana Top Presta 4 personen
Vanaf 333 per week
point carte

Erkemederstrand – in Zeewolde (41 km van Recreatieplas Bussloo)

Welkom op camping Erkemederstrand in Zeewolde! 🌿 Perfect gelegen aan een prachtig meer, biedt onze camping de ideale setting voor een onvergetelijke vakantie. Geniet van een enorm waterpark 🏊 met meerdere zwembaden, spannende glijbanen 🎢 en waterspellen voor het hele gezin. Kinderen zullen dol zijn op de themaspeeltuinen, waaronder het ongelooflijke "Pirat Island" 🏴‍☠️.
Ontdek onze comfortabele stacaravans 🏕️, sommige met direct uitzicht op het water. Het meer nodigt uit tot zwemmen op het zandstrand 🏖️ en tal van watersportactiviteiten 🛶 (waterfietsen, kajakken, paddleboarden). Verken de omgeving per fiets 🚴 langs de oevers. Diverse animaties en een gezellige bar maken uw verblijf compleet. Klantbeoordeling: 8,5/10.
De mening van Jasmijn

Erkemederstrand is een geweldig park voor kinderen. Het hoogtepunt is het prachtige, drie kilometer lange strand dat aan dit vakantiepark ligt. Ook kun je hier urenlang spelen bij het super kleurrijke waterspeeleiland. Met maar liefst 6 glijbanen waaronder de Spacebowl, zijn jullie hier niet meer weg te slaan! Relax daarna in het zwembad en je dag bij Capfun Erkemederstrand helemaal perfect!

Pluspunten
  • 3 km lang zandstrand
  • Aan het langste strand van Flevoland
  • Op 20 min van het Dolfinarium


Veelgestelde vragen

Wat kun je doen bij Recreatieplas Bussloo?
Bij Recreatieplas Bussloo kun je zwemmen, zonnebaden op het strand, suppen, zeilen, vissen of gewoon wandelen en genieten van de omringende natuur.
Welke bezienswaardigheden of stranden zijn er in de buurt van Recreatieplas Bussloo?
Naast het meer zelf biedt de regio tal van wandel- en fietspaden, pittoreske dorpjes en natuurparken om in de buurt te verkennen.
Wat is de beste periode om Recreatieplas Bussloo te bezoeken?
De beste periode om Recreatieplas Bussloo te bezoeken is tijdens de zomermaanden, van juni tot augustus, wanneer het weer ideaal is voor wateractiviteiten en buitenrecreatie.
Waar kun je overnachten in de buurt van Recreatieplas Bussloo?
Capfun biedt diverse comfortabele en goed uitgeruste familiecampings in de buurt van Recreatieplas Bussloo, met een verscheidenheid aan accommodaties voor elke smaak.
Is er een wasserette op de camping?

Informatie over een wasserette wordt niet expliciet vermeld in de verstrekte details. Om de beschikbaarheid van deze service te weten, raden wij u aan rechtstreeks contact op te nemen met de camping.

Is de camping toegankelijk voor personen met beperkte mobiliteit?

Specifieke informatie over toegankelijkheid voor personen met beperkte mobiliteit wordt niet gedetailleerd in de verstrekte informatie. Voor meer informatie over de beschikbare voorzieningen is het raadzaam rechtstreeks contact op te nemen met de camping.

Welke sportactiviteiten zijn er beschikbaar op de camping?

Sportievelingen kunnen genieten van minigolf, tafeltennis, het multisportterrein en de pumptrack. In het hoogseizoen worden er de hele dag sporttoernooien en gezellige animaties georganiseerd door 4 animatoren die op de camping aanwezig zijn.

Is er een grote speeltuin voor kinderen?

Ja, de camping beschikt over een supermagische speeltuin met een Carabouille kasteel, een ideale plek voor kinderen. Er is ook een immense houten speeltuin waar ze urenlang kunnen klimmen, glijden en spelen.

Biedt de camping activiteiten voor fietsliefhebbers?

Ja, de camping beschikt over een nieuwe pumptrack, ideaal voor fietsliefhebbers en sensatiezoekers. Jong en oud kunnen zich vermaken en hun vaardigheden verbeteren. Begeleide fietsactiviteiten onder leiding van een animatrice worden ook aangeboden voor kinderen.

Wat is het Carabouille-spel?

Het Carabouille-spel is een ongelooflijke speeltuin, gebouwd door de mascotte Carabouille, en is uniek voor Capfun campings. Uw kinderen zullen het geweldig vinden om urenlang te klimmen, klauteren en spelen in dit supermagische speelkasteel.

Welke steden zijn te bezoeken in de buurt van de camping?

Verschillende charmante steden zijn gemakkelijk bereikbaar vanaf de camping:

  • Doesburg (4 km): Ideaal om te wandelen door de pittoreske straatjes en de kleurrijke huizen te bewonderen.
  • Zutphen (20 km): Een stad met middeleeuwse charme en indrukwekkende architectuur.
  • Arnhem (24 km): Rijk aan geschiedenis en cultuur, met veel oude gebouwen om te ontdekken.
Kunnen we tafeltennissen of jeu de boules spelen op de camping?

Ja, de camping stelt buitentafeltennistafels ter beschikking, ideaal voor levendige partijen. U kunt ook genieten van een gezellig spelletje jeu de boules op het speciale terrein van de camping.