Fort Kijkduin
Alle accommodaties
1 week
4 personen

Campings bij Fort Kijkduin

Zin in een familievakantie die geschiedenis, natuur en waterplezier combineert? Een verblijf op een Capfun camping nabij Fort Kijkduin is de ideale optie voor een onvergetelijke vakantie. Dit historische fort, gelegen aan de Nederlandse kust, biedt een fascinerende duik in het militaire verleden van Nederland, met zijn kazematten, museum en unieke zeeaquarium. Het is een perfecte bestemming voor ontdekkingsreizigers van alle leeftijden, waar leren en plezier hand in hand gaan. Stel je voor dat je kinderen over de wallen rennen, interactieve tentoonstellingen ontdekken en zich verwonderen over de zeedieren. Een Capfun camping in de buurt stelt u in staat om optimaal te genieten van deze uitzonderlijke locatie, terwijl u profiteert van het comfort en de activiteiten van onze parken.

Kiezen voor een Capfun camping in de regio Tuitjenhorn betekent verzekerd zijn van een vakantie waar iedereen zijn geluk vindt. Na een dag vol ontdekkingen in Fort Kijkduin, kunt u ontspannen bij onze waterparken met glijbanen en verwarmde zwembaden, of deelnemen aan de vele animaties die door onze teams worden aangeboden. Onze campings zijn ontworpen om gezinnen maximaal plezier te bieden, met kinderclubs, sportvelden en thema-avonden. Het is de gelegenheid om kostbare herinneringen te creëren, samen te lachen en te genieten van quality time, alles in een groene en gezellige omgeving.

De regio rond Fort Kijkduin zit ook boordevol andere schatten om te verkennen. Profiteer van de nabijheid van de zee voor stranddagen, fietstochten langs de duinen of uitstapjes naar charmante kustplaatsen. De landschappen van Noord-Holland zijn prachtig en bieden tal van mogelijkheden voor buitenactiviteiten. Of u nu een natuurliefhebber, geschiedenisfanaat bent of gewoon op zoek bent naar ontspanning, een Capfun camping nabij Fort Kijkduin is het ideale startpunt om dit prachtige deel van Nederland te verkennen. Kom en beleef het avontuur en de gezelligheid van Capfun voor een onvergetelijke familievakantie, waar elke dag een nieuwe ontdekking is.




We hebben 1 camping bij Fort Kijkduin (minder dan 50 km) :

1 camping bij Fort Kijkduin (straal 50 km)

  • Vakantiepark De Bongerd, Vakantiepark Noord-Holland
  • Vakantiepark De Bongerd, Vakantiepark Noord-Holland
  • Vakantiepark De Bongerd, Vakantiepark Noord-Holland
  • Vakantiepark De Bongerd, Vakantiepark Noord-Holland
  • Vakantiepark De Bongerd, Vakantiepark Noord-Holland
9.2
Vakantiepark De Bongerd
Habana Top Presta 4 personen
Vanaf 483 per week
point carte

De Bongerd – in Tuitjenhorn (26 km van Fort Kijkduin)

Ontdek camping De Bongerd in Tuitjenhorn, een paradijs voor familievakanties! 🏕️ Geniet van een geweldig waterpark 🏊 met binnen- en buitenzwembaden, reuzenglijbanen en interactieve waterspellen voor urenlang plezier. Kinderen zullen dol zijn op de vele speeltuinen 🎢, de pumptrack, de kinderboerderij 🐐 en de feestelijke animatie met onze mascottes. Onze comfortabele houten stacaravans 🏡, met ingerichte keuken en terras, garanderen een aangenaam verblijf. Geniet van heerlijke maaltijden in het moderne restaurant 🍽️ en doe uw boodschappen in de supermarkt. Voor uitstapjes ligt het prachtige strand van Camperduin op slechts 14 km 🏖️, en de charmante steden Medemblik en Callantsoog wachten op u. Met een score van 9.1/10 belooft De Bongerd onvergetelijke herinneringen! 🌞👨‍👩‍👧‍👦
De mening van Jasmijn

Prachtig vakantiepark! Favoriet bij onze gasten. Ruim opgezet met een leuk waterpark en gave speeltuinen. Het ligt ideaal gelegen: de badplaats Callantsoog en de bekende Schoorlse Duinen liggen op slechts 20 minuten rijden. De accommodatie Max Top Presta is echt een aanrader: ruim en met airco en een vaatwasser, wat een luxe! Ik kan dit vakantiepark alleen maar aanraden! 

Pluspunten
  • Op 15 minuten van het strand
  • Indoor speelparadijs en Waterpark inbegrepen
  • 20 min van Callantsoog en de Schoorlse Duinen


Veelgestelde vragen

Wat is er te doen in Fort Kijkduin?
Fort Kijkduin biedt een historisch museum, kazematten om te verkennen en een zeeaquarium waar u het lokale onderwaterleven kunt bewonderen.
Welke andere bezienswaardigheden of stranden liggen dicht bij Fort Kijkduin?
Het strand van Huisduinen ligt in de directe omgeving, en de regio biedt vele fietspaden langs de duinen en pittoreske kustdorpen.
Wat is de beste periode om Fort Kijkduin en de regio te bezoeken?
De lente en zomer zijn ideaal om te genieten van het mooie weer, de stranden en buitenactiviteiten, hoewel het fort het hele jaar geopend is.
Waar kan ik met mijn gezin verblijven in de buurt van Fort Kijkduin?
De Capfun campings nabij Tuitjenhorn bieden comfortabele accommodaties en tal van activiteiten voor het hele gezin, op een redelijke afstand van Fort Kijkduin.
Heeft camping De Bongerd een supermarkt?

Ja, er is een goed gesorteerde supermarkt op de camping. Het biedt een ruime keuze aan producten voor uw dagelijkse boodschappen, snacks en zelfs een koffiezetapparaat.

Waar komen de Raoul stacaravans mee overeen?

De stacaravans Raoul zijn Premium accommodaties van Capfun, beschikbaar voor 4 of 6 personen. Ze onderscheiden zich door hun grotere formaat, moderniteit en de aanwezigheid van 2 badkamers. De overgrote meerderheid ervan profiteert van de Top Presta-optie (vaatwasser, airconditioning, televisie), en zijn ontworpen voor comfort en ontspanning, zoals het concept Cool Raoul aangeeft.

Wat is de Topissime-reeks bij Capfun?

De reeks Topissime groepeert de mooiste stacaravans van Capfun. Het omvat:

  • De Max 4: een grote stacaravan voor 4 personen met 2 slaapkamers en 2 badkamers.
  • De Max 6: een grote stacaravan voor 6 personen met 3 slaapkamers en 2 badkamers.

Al deze accommodaties zijn uitgerust met de Top Presta-optie (vaatwasser, televisie inbegrepen en airconditioning) en bevinden zich over het algemeen op de mooiste plekken van de camping. Er zijn ook enkele grote, zeer goed uitgeruste chalets te vinden.

Hebben Top TV accommodaties airconditioning?

Nee, de accommodaties Top TV beschikken niet over airconditioning. Om te profiteren van airconditioning, moet u een accommodatie uit de reeks Top Presta kiezen.

Wat is een Clico stacaravan?

De stacaravans Clicos zijn een exclusiviteit van Capfun, behorend tot de Premium-reeks. Het zijn stacaravans voor 4 personen die zich onderscheiden door een superieur design en uitrustingsniveau, specifiek ontwikkeld volgens het bestek van Capfun.

Wat is het verschil tussen Top Presta en Top TV?

Het belangrijkste verschil zit in de airconditioning. De accommodaties Top Presta zijn uitgerust met een vaatwasser, een televisie en airconditioning. De accommodaties Top TV daarentegen beschikken over een vaatwasser en een televisie, maar zijn niet uitgerust met airconditioning.

Zijn de kampeerplaatsen voorzien van elektriciteit?

Ja, de kampeerplaatsen zijn goed uitgerust. Ze zijn voorzien van 10 A elektriciteit, Wi-Fi en tv-ontvangst, voor een comfortabel verblijf.

Kan er een babybedje in de stacaravans worden geplaatst?

Ja, voor gezinnen met jonge kinderen bieden sommige stacaravans zoals de Jasmijn Top Presta 4 personen en 6 personen de mogelijkheid om een babybedje in een van de slaapkamers te plaatsen.