Strand van Julianadorp
Alle accommodaties
1 week
4 personen

Campings bij Strand van Julianadorp

Stelt u zich eens een familievakantie voor waar het zachte geluid van de golven uw dagen vult en het warme zand uitnodigt tot ontspanning. Het Strand van Julianadorp, gelegen in de prachtige regio Noord-Holland in Nederland, is hiervoor een ideale bestemming. Bekend om zijn uitgestrekte zandstranden en majestueuze duinen, biedt het een perfecte setting voor pure geluksmomenten. Of u nu zandkastelen wilt bouwen met de kinderen, lange verkwikkende wandelingen wilt maken of gewoon wilt zonnebaden, dit strand heeft het allemaal. De frisse zeelucht en de rustgevende kustlandschappen garanderen een complete ontsnapping aan de dagelijkse routine.

Een Capfun camping kiezen nabij het Strand van Julianadorp betekent verzekerd zijn van een geslaagde vakantie waar comfort en vermaak hand in hand gaan. Onze campings zijn ontworpen om een complete familie-ervaring te bieden, met waterparken, animatie voor alle leeftijden en comfortabele accommodaties. Na een dag op het strand kunt u heerlijk ontspannen op de camping, genieten van de verwarmde zwembaden of deelnemen aan de thema-avonden. De nabijheid van het strand betekent dat u er gemakkelijk te voet of met de fiets naartoe kunt, om zo van elke zonnestraal en elke zeebries te genieten. Het is de vrijheid om uw vakantie op uw eigen tempo te beleven, in alle rust.

Naast het strand biedt de regio rond Tuitjenhorn tal van activiteiten en ontdekkingen. Verken de charmante kustdorpen, huur fietsen om de kronkelende fietspaden door de tulpenvelden (in het voorjaar) te verkennen of bezoek de iconische vuurtorens. Natuurliefhebbers zullen de omliggende natuurgebieden waarderen, ideaal voor vogelspotten. Voor een vleugje cultuur zijn historische steden zoals Alkmaar met zijn beroemde kaasmarkt gemakkelijk bereikbaar. Een verblijf op een Capfun camping nabij het Strand van Julianadorp belooft u een perfecte combinatie van strandontspanning, buitenavonturen en onvergetelijke regionale ontdekkingen.




We hebben 1 camping bij Strand van Julianadorp (minder dan 50 km) :

  • De Bongerd – in Tuitjenhorn (21 km van Strand van Julianadorp)

1 camping bij Strand van Julianadorp (straal 50 km)

  • Vakantiepark De Bongerd, Vakantiepark Noord-Holland
  • Vakantiepark De Bongerd, Vakantiepark Noord-Holland
  • Vakantiepark De Bongerd, Vakantiepark Noord-Holland
  • Vakantiepark De Bongerd, Vakantiepark Noord-Holland
  • Vakantiepark De Bongerd, Vakantiepark Noord-Holland
9.2
Vakantiepark De Bongerd
Habana Top Presta 4 personen
Vanaf 483 per week
point carte

De Bongerd – in Tuitjenhorn (21 km van Strand van Julianadorp)

Ontdek camping De Bongerd in Tuitjenhorn, een paradijs voor familievakanties! 🏕️ Geniet van een geweldig waterpark 🏊 met binnen- en buitenzwembaden, reuzenglijbanen en interactieve waterspellen voor urenlang plezier. Kinderen zullen dol zijn op de vele speeltuinen 🎢, de pumptrack, de kinderboerderij 🐐 en de feestelijke animatie met onze mascottes. Onze comfortabele houten stacaravans 🏡, met ingerichte keuken en terras, garanderen een aangenaam verblijf. Geniet van heerlijke maaltijden in het moderne restaurant 🍽️ en doe uw boodschappen in de supermarkt. Voor uitstapjes ligt het prachtige strand van Camperduin op slechts 14 km 🏖️, en de charmante steden Medemblik en Callantsoog wachten op u. Met een score van 9.1/10 belooft De Bongerd onvergetelijke herinneringen! 🌞👨‍👩‍👧‍👦
De mening van Jasmijn

Prachtig vakantiepark! Favoriet bij onze gasten. Ruim opgezet met een leuk waterpark en gave speeltuinen. Het ligt ideaal gelegen: de badplaats Callantsoog en de bekende Schoorlse Duinen liggen op slechts 20 minuten rijden. De accommodatie Max Top Presta is echt een aanrader: ruim en met airco en een vaatwasser, wat een luxe! Ik kan dit vakantiepark alleen maar aanraden! 

Pluspunten
  • Op 15 minuten van het strand
  • Indoor speelparadijs en Waterpark inbegrepen
  • 20 min van Callantsoog en de Schoorlse Duinen


Veelgestelde vragen

Welke activiteiten zijn er te doen op het Strand van Julianadorp?
Op het Strand van Julianadorp kunt u zwemmen, zonnebaden, zandkastelen bouwen, lange strandwandelingen maken en watersporten beoefenen zoals kitesurfen of windsurfen.
Zijn er andere interessante plekken of stranden in de buurt van Julianadorp?
Ja, de stranden van Den Helder en Callantsoog zijn ook erg mooi en goed bereikbaar. U kunt ook Fort Kijkduin of het Maritiem Museum in Den Helder bezoeken.
Wat is de beste periode om het Strand van Julianadorp te bezoeken?
De beste periode om het Strand van Julianadorp te bezoeken is van mei tot september, wanneer het weer het aangenaamst is om van het strand en buitenactiviteiten te genieten.
Waarom kiezen voor een Capfun camping nabij het Strand van Julianadorp?
Een Capfun camping garandeert u comfortabele accommodaties, waterparken voor de kinderen en veel animatie, alles op korte afstand van de prachtige stranden van Julianadorp.
Heeft camping De Bongerd een supermarkt?

Ja, er is een goed gesorteerde supermarkt op de camping. Het biedt een ruime keuze aan producten voor uw dagelijkse boodschappen, snacks en zelfs een koffiezetapparaat.

Waar komen de Raoul stacaravans mee overeen?

De stacaravans Raoul zijn Premium accommodaties van Capfun, beschikbaar voor 4 of 6 personen. Ze onderscheiden zich door hun grotere formaat, moderniteit en de aanwezigheid van 2 badkamers. De overgrote meerderheid ervan profiteert van de Top Presta-optie (vaatwasser, airconditioning, televisie), en zijn ontworpen voor comfort en ontspanning, zoals het concept Cool Raoul aangeeft.

Wat is de Topissime-reeks bij Capfun?

De reeks Topissime groepeert de mooiste stacaravans van Capfun. Het omvat:

  • De Max 4: een grote stacaravan voor 4 personen met 2 slaapkamers en 2 badkamers.
  • De Max 6: een grote stacaravan voor 6 personen met 3 slaapkamers en 2 badkamers.

Al deze accommodaties zijn uitgerust met de Top Presta-optie (vaatwasser, televisie inbegrepen en airconditioning) en bevinden zich over het algemeen op de mooiste plekken van de camping. Er zijn ook enkele grote, zeer goed uitgeruste chalets te vinden.

Hebben Top TV accommodaties airconditioning?

Nee, de accommodaties Top TV beschikken niet over airconditioning. Om te profiteren van airconditioning, moet u een accommodatie uit de reeks Top Presta kiezen.

Wat is een Clico stacaravan?

De stacaravans Clicos zijn een exclusiviteit van Capfun, behorend tot de Premium-reeks. Het zijn stacaravans voor 4 personen die zich onderscheiden door een superieur design en uitrustingsniveau, specifiek ontwikkeld volgens het bestek van Capfun.

Wat is het verschil tussen Top Presta en Top TV?

Het belangrijkste verschil zit in de airconditioning. De accommodaties Top Presta zijn uitgerust met een vaatwasser, een televisie en airconditioning. De accommodaties Top TV daarentegen beschikken over een vaatwasser en een televisie, maar zijn niet uitgerust met airconditioning.

Zijn de kampeerplaatsen voorzien van elektriciteit?

Ja, de kampeerplaatsen zijn goed uitgerust. Ze zijn voorzien van 10 A elektriciteit, Wi-Fi en tv-ontvangst, voor een comfortabel verblijf.

Kan er een babybedje in de stacaravans worden geplaatst?

Ja, voor gezinnen met jonge kinderen bieden sommige stacaravans zoals de Jasmijn Top Presta 4 personen en 6 personen de mogelijkheid om een babybedje in een van de slaapkamers te plaatsen.